Nabídku aktuálních kurzů, konzultací a workshopů najdete v sekci e-shop. Zde je krátký popis toho, jakou spolupráci se mnou můžete navázat a jak Vám já mohu pomoci ve Vašem fotografickém podnikání nebo osobním rozvoji. 

   
   

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Na konzultaci se Vám budu věnovat individuálně. To znamená, že se setkáme ve dvou a já Vám věnuji čas, který budete potřebovat. Zaměříme se na to, co Vás trápí nejvíce. Můžeme se bavit o osobní vizi a strategii, o Vaší aktuální situaci, sestavit společně Vaše protfolio, věnovat se financím, obchodování, webu, marketingu. Zkrátka všemu, co Vás v podnikání brzdí nebo věcem, kterým nerozumíte a máte kolem nich pochybnosti a otázky.

VÍCE INFORMACÍ

  
 

VÝSTAVBA PORTFOLIA

Další možností, kde se můžeme potkat je výstavba portfolia. Znamená to, že se Vám budu věnovat celý den. Sejdeme se u mě v ateliéru, u Vás, či na předem určené lokalitě. Já s sebou přivedu celý tým včetně modelky (modelek). Povedu Vás během focení, natočím pro Vás backstage video, které můžete použít pro své marketingové účely a získáte práva na všechny fotografie, které ten den pořídíte. Budu Vám sloužit jako asistentka a ráda pomohu s jakýmkoliv problémem. Během focení Vám poradím jak využít denní světlo, jak pracovat se záblesky a jak pózovat modelku. Součástí je i společný oběd v neformální podobě.

VÍCE INFORMACÍ

 

KURZ: PORTRÉT

Na kurzu portrétní fotografie se můžeme potkat v rámci spolupráce s Centrum FotoŠkoda, kde se pořádají tyto kurzy několikrát do roka. Kurz probíhá u mě v ateliéru s maximálním počtem pěti účastníků. Kurz je zaměřen na pózování, vedení modelky, kompozice, práci s denním světlem a mnoho dalšího. Podívejte se na více informací a dostupné termíny.

VÍCE INFORMACÍ

 
 

CYKLUS BESED

 

Cyklus besed je věnovaný edukaci fotografů a umělců v oblasti businessu a podnikání. Cílem cyklu je dovést Vás k vytvoření vlastní nabídky služeb a produktů. Vytvořit time management, který bude fungovat. Vytvořit ceník, který bude profitabilní. Porozumět nákladům a finančním tokům. A nakonec si povíme něco o marketingu, vnitřní hodnotě a uměnít prodat se.

VÍCE INFORMACÍ