DEJTE NĚCO NAVÍC S TISKÁRNOU INSTAX SHARE SP-3

Přemýšleli jste někdy nad tím, co můžete svým klientům dávat navíc? Jak oživit Vaše produkty? Tento článek Vám prozradí několik tipů a také to, proč a jak využít tiskárnu Instax Share SP-3.     Pro Vás jakožto fotografa je hlavním posláním to, aby lidé uchovávali fotografie. Nejprve je třeba… chcete vědět víc?

SETKÁNÍ FOTOGRAFŮ Z CYKLU BESED

Vážení absolventi cyklu besed Jak se prodat jako fotograf, na poslední hodině jsme se domlouvali na dodatečném setkání. O jeho zájem mělo několik z Vás. Zároveň jsem musela minulý týden absolvovat menší chirurgický zákrok, který mi znemožnil jakoukoliv práci i chůzi. Proto budu muset setkání… chcete vědět víc?

NEW YORK CITY S X100F

Na podzim loňského roku jsem si půjčila na úplně první testovačku úžasný foťák Fujifilm X100F. Nepředpokládala jsem, že si padneme do oka. Proč? Protože jsem profesionální portrétní fotografka a když jdu kamkoliv mimo ateliér, většinou si chvíle užívám a nefotím. Mám v hlavě takové zlaté pravidlo,… chcete vědět víc?

NÁVOD JAK TISKNOUT NA TISKÁRNĚ INSTAX SP-3

Přemýšlíte o Instax tiskárně nebo už ji dokonce máte? Tento článek Vám prozradí, jak tisknout fotky ze smartphonu, počítače nebo přímo z fotoaparátu. Nejprve je důležité uvést Vaši tiskárnu do provozu. Stiskem tlačítka POWER ji zapnete. Rozsvítí se baterie a také tečky, které symbolizují počet… chcete vědět víc?

ARCHIVACE TIŠTĚNÝCH FOTOGRAFIÍ

Mnoho z Vás již ví, že se intenzivně věnuji modelu IPS (In Person Sale), který spočívá v osobním prodeji fotografií. Rozdělení cen za službu a za finální produkty, které jsou vyšší kvality a spíše směřují k luxusnímu produktu než k produktům střední třídy. Párkrát jsem narazila na dotaz, jak… chcete vědět víc?

ZÁŘÍ: POSTPROCES

Září bylo na edukaci trochu tiché, především proto, že jsem chystala videa ohledně postprocesu. Chtěla jsem je dát postupně, ale potom jsem ji říkala, že bude fajn je dát jako jeden velký článek pohromadě – jo a nešly na facebook nahrát, to byl vlastně ten největší důvod.   K upravování fotek z… chcete vědět víc?

UDÁLOST: ŘÍJNOVÉ SETKÁNÍ FOTOGRAFŮ

Už je tomu rok, co se s Vámi setkávám pravidelně na kurzech, besedách, workshopech, osobních konzultacích a tak různě. Převážně tuto komunitu udržuji online a to mě trochu trápí. Znám jméno, znám portfolio, ale neumím si přiřadit Váš příběh, pojďme to změnit.   Ti z Vás, kdo jsou aktivní na… chcete vědět víc?

BESEDA: JAK SE PRODAT JAKO FOTOGRAF?

Děkuji všem, kdo ve středu večer dorazili na moji besedu. Upřímně, ráno jsem vstala s bolestí celého těla a náběhem na nemoc. Měla jsem strach, že Vám nebudu moct dát maximum nebo snad besedu v průběhu zrušit. Ale nic z toho se nestalo. V okamžiku, kdy se místnost naplnila lidmi, kteří byli velmi… chcete vědět víc?

SRPEN: OSOBNÍ ROZVOJ

Proč je pro mě osobní rozvoj tak důležitý? Protože když se učíte, získáváte nové informace, pokud je vyzkoušíte v praxi, tak získáte nové znalosti, pokud tyto znalosti zkritizujete, získáte zkušenost. A zkušenost Vás naučí. Jenom úsilí, vytrvalost a snaha Vás mohou posunout dál.   Není to o… chcete vědět víc?

CO POUŽÍVÁM: PEAK DESIGN

Druhý díl ze série článků o tom, co používám je věnovaný značce Peak Design. Nejsem žádný maniak, ani „fetišista“ jediné značky. Většinou si u více výrobců vybírám produkty, které mi sedí. Srovnávám je s ostatními a vybírám ten nejvhodnější v poměru cena/kvalita/výkon.   Peak Design má skvělé… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »